X-AIR OSTRAVA

sportovní klub

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Titulní stránka Nabídka spolupráce

Nabídka spolupráce

Vážení sportovní přátelé,

dovolte nám, abychom Vám nabídli spolupráci při propagaci Vaší firmy a Vašeho loga formou reklamy na dresech a oblečení závodníků, plochách aut, našich internetových stránkách a transparentech a to při pořádání našich závodů, nebo při výjezdech na závody. Po vzájemné domluvě je možné zvolit i jinou formu propagace, která by Vám nejvíce vyhovovala.

Nyní bychom se Vám rádi ve stručnosti představili: Sportovní klub X-AIR Ostrava vznikl na jaře roku 2004. Zaměřujeme se zejména na běhy, a to především na běhy do vrchu a běhy mimo dráhu, ale stranou nezůstává ani triatlon, duatlon a populární x-terra. Jsme registrovaní u Českých svazů atletiky a triatlonu a svazu ČSTV. Klub má v současnosti 35 členů, z toho polovinu tvoří závodníci, kteří dosahují velmi dobrých výsledků na republikové a evropské úrovni. Všem těmto členům chceme pomáhat ve sportovním růstu. Naši závodníci se zúčastňují nejen závodů na území naší republiky, ale i v zahraničí.

Z našich závodníků bych chtěl vyzdvihnout zejména výkony Anny Pichrtové, která je dvojnásobnou mistryní Evropy (2004, 2006), dvojnásobnou medailistkou z mistrovství světa (2002, 2005) v běhu do vrchu, vítězkou Českého i světového poháru v běhu do vrchu za rok 2006, čtyřnásobnou mistryní České republiky v běhu do vrchu. Dále je velice úspěšnou maratonskou běžkyní (11. místo z Mistrovství Evropy v Mnichově v roce 2002 a 28. místo z Olympijských her v Aténách v roce 2004). V anketě atlet roku obsadila v roce 2004 desáté místo a v roce 2006 skvělé sedmé místo. Dále máme ve svém středu Zdeňku Holišovou, mistryni České republiky v půlmaratonu v roce 2004, která vybojovala i skvělé 2. místo na Světovém poháru v běhu do vrchu ve Slovinsku v roce 2004. Jinak se jedná o velice úspěšnou letní biatlonistku, která už získala v této disciplíně několik titulů mistryně republiky, a která se každoročně úspěšně zúčastňuje mistrovství světa. I další členové jako Ondřej Horák (4. místo v ČP v duatlonu za rok 2004 a 2005, úspěšný reprezentant v běhu do vrhu), Martin Zapalač (3. místo v soutěži družstev na MS v běhu do vrchu v  roce 2005 na Novém Zealandu, 3. místo na MČR v běhu do vrchu v roce 2005), Jiří Zátopek (5. a 4. místo v  Českém poháru běhu do vrchu v kategorii veteránů v roce 2005 a 2006 ) či Zdeněk a Aleš Veličkovi, velice úspěšní silniční běžci a duatlonisté, nebo Markéta Olejáková (triatlonistka a veslařka, mistryně Moravskoslezského kraje v triatlonu), to vše jsou jména, která dělají našemu klubu velkou reklamu.

Během tří let, kdy klub vznikl, naši běžci velice úspěšně reprezentovali na Mistrovství světa a Evropy a na světových pohárech, zúčastnili se závodů Českého poháru v běhu do vrchu, závodů Českého poháru v duatlonu dále pak spousty regionálních závodů v běhu, triatlonu apod., což celkem představuje účast na cca 70 sportovních akcích ročně.

V letošním roce bychom se chtěli opět úspěšně zúčastnit Českých pohárů a Světových pohárů a chtěli bychom se kvalifikovat na ME v běhu do vrchu ve Francii a MS v běhu do vrchu ve Švýcarsku. Sami budeme pořádat již po třetí závod Českého poháru v běhu do vrchu, a to horský běh z Ostravice na Lysou horu, který svou náročností patří mezi nejtěžší v republice a předpokládáme, že o něj bude opět velký mediální a divácký zájem. Všechny tyto akce jsou velice finančně náročné a proto se snažíme navázat kontakt s těmi, kteří by nám mohli a chtěli pomoci.

Veškeré podrobnější informace o sportovním životě našeho klubu, výsledky či fotky ze závodů najdete na adrese www.x-air.cz.

Těšíme se na případnou spolupráci, která jistě přinese oboustranné uspokojení.

Za SK X-air Ostrava se těší na spolupráci,

Libor Bednarz

 

Kontakt

Sportovní klub X-AIR Ostrava
Libor Bednarz
Otakara Jeremiáše 6000/33
708 00 Ostrava - Poruba
tel.: +420 737 708 958
email: sport@x-air.cz

Nabídka spolupráce

Přihlášení