X-AIR OSTRAVA

sportovní klub

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Titulní stránka Členové
Členové

LIBOR "ŘÍĎA" BEDNARZ (*1980)

Štramberská desítka 2007

Má rád hlavně kopečky, ale v poslední době se mu kupí zranění. Snad se z nich brzo vyléčí a zkusí se přiblížit svým bývalým výkonům. Snad ještě nějaké Evropské kopečky s číslem na prsou zdolá:-).

 

IRENA "IRČA" ŠÁDKOVÁ (*1969)

ircaVěkem veteránka, nejen výkony ještě mladice. 10 medailí z MČR v běhu do vrchu z toho 4 tituly. 4 medaile z MČR v půlmaratonu. Několikanásobná reprezentantka v běhu do vrchu. Co víc si přát a napsat...:-)
 

JIŘÍ ZÁTOPEK (*1960)

běh Poruba

Slavnému jmenovci nedělá ostudu a v běhu do vrchu patří ve veteránské kategorii na špičku ledovce, také po rovině to však umí pěkně rozpálit.

 

MARTIN "MVTÍÍN" ZAPALAČ (*1986)

Horský běh na Lysou horu 2007

Další nadějná mladá krev v našem teamu. Účastník MS v běhu do vrchu 2005 na Novém Zélandu. Juniorský vítěz ČP v běhu do vrchu 2005.

 

GABKA WEISSOVÁ (*1991)

Nadějná juniorská běžkyně do vrchu a běžkyně na lyžích z podhůří Jeseníků.
 

ZDENĚK VELIČKA (*1962)

MČR v běhu do vrchu - Lysá hora

Kdo má co dočinění s během tomu není třeba osobu Zdena představovat. Je to prostě výborný běžec-veterán umisťující se na nejvyšších příčkách na tratích od 5km po půlmaraton.

 

MILAN "ŠVIDRA" ŠVIDERNOCH (*1958)

Alfrédka

"Učitelskej" už sice tolik nezávodí, ale přemluvit ho k účasti v nějakém pěkném triatlonu moc práce nedá. Jinak je především cyklistou, který má už ovšem na svém kontě několik Železných mužů.

 

MARTIN NAVAŘÍK (*1982)

Ostravský triatlon

Triatlonista tělem i duší zúčastňující se nejen regionálních závodů, ale i závodů ČP. Nejlepší triatlonová léta má jistě ještě před sebou.

 

MARTIN "HUDY" HUDEČEK (*1972)

Žabí muž

Původně "bajker" se stal univerzálem a v současnosti si libuje především v bězích do vrchu a triatlonu. Okusil už i drsárnu Dolomitenmanna a několikrát Adrenalincup.

 

TONDA "IT.HŘEBEC" VÍTEK (*1981)

Porubský čtvrtmaraton '06

Po pokusech na marátónských tratích v juniorském věku snad již přišel nato, že jeho hlavní devízou může být dynamika a rychlost na tratích kratších. Snad nám to co nevidět předvede v reálu...

 

MÍŠA SUCHÁNKOVÁ (*1975)

kuličkiáda

Další sportovní univerzál. Je schopná stejně dobře zaběhnout, jako hrát badminton, volejbal či kuličky. Mít trochu více času na trénink, určitě by atakovala přední pozice ve všech možných bězích.

 

MAREK "MIŠÁK" VELIČKA (*1974)

Mišák turista

I přesto, že ho ve výsledkových listinách ze závodů stěží někdy uvidíme je pro náš team velkou posilou a to zejména při organizaci a pořádání závodů.

 

MARKÉT "PRCEK" KOUKALOVÁ (*1974)

Pod Lysou

I přesto, že je se jevila jako velká naděje jak v běhu tak v MTB obětovala se pro team a spolu s výše uvedeným Hanzem způsobila, že náš team má nyníi "bejby" družstvo.

 

VIKTORIE "VIKI" KOUKALOVÁ (*2003)

Na závodě

Leadr a zatím jediný člen našeho "bejby" družstva. Už zjistila, že běhat po dvou je rychlejší než po čtyřech a tak jen čekáme, kdy s taťkou zahájí systematickou přípravu :-)

 

PAVLÍK "PÁJÁTKO" REPAŇ (*2011)

PájátkoZatím nejmladší člen našeho klubu. 

Ještě se zcela nevyhranil, ale po absolvování svého prvního závodu to vypadá na vrchaře.

 

PAVEL "PALO" HOLEC (*1985)

ČP v běhu do vrchu Pustevny

Juniorský reprezentant a účastník mistrovství světa v běhu do vrchu 2003 na Aljašce. V kopcích na kole se pohybuje z lehkostí Lanceho a již první výsledky v duatlonu naznačily, že tento bude zřejmě jeho doménou.

 

ANNA "ANIČKA" PICHRTOVÁ (*1973)

Horský běh na Lysou horu 2007

Jedna z nejlepších, ne-li nejlepší "kopečkářská" běžkyně světa. Medaile z MS, z ME, vítězství na nejtěžších a nejextrémnějších závodech světa, účast na olympiádě...

 

KAREL ŠESTÁK (*1971)

Horský běh na Lysou horu 2007

Bývalý velice úspěšný kanoista, účastník několika MS ve sjezdu na divoké vodě a v současnosti jeden z nejlepších kopečkářských závodníkù...

 

ALEŠ "ŠELA" VELIČKA (*1973)

Dolomitenmann

Jeho životní láskou (sportovní) je triatlon, ale rád se účastní všemožných jiných podniků, kde se vysoko tepe.

 

DUŠAN "DUDU" ZAPALAČ (*1990)

Ještě mladší krev, než starší brácha Mvtíín. Výborné výsledky nedělá jen v běhu do vrchu, krosech, ale je schopen podat vynikající výkon i na MTB, běhu na lyžích. V budoucnu od něj můžeme čekat veliké "věci" , na které nás jistě dlouho nenechá čekat.

 

MARKÉT "OLI" VELIČKOVÁ (*1979)

běh Ráztoka - Pustevny

Kromě jízdy na kole v terénu je schopná jít do všeho.Už zkusila běh, běh do vrchu, duatlon, triatlon, v poslední době přidala i běh s kočárkem a i v tom je jednička:-). Za zmínku rovněž stojí její výborné výsledky v ČP v jízdě na veslařských trenažérech, dále předcvičuje spinning a pořád se směje.

alt

 

MAREK "MÁRO" ŠKAPA (*1971)

Štramberská desítka 2007

Ortodoxní běžec.Když je 35 stupňů ve stínu a trať je do kopce je schopen porazit prakticky kohokoliv. Vítr, déšť a těžký terén nejsou vůbec jeho kamarádi.

 

PAVEL "ŘEPA" REPAŇ (*1973)

Porubský čtvrtmaraton '06

Bežec, který je schopný slušně zaběhnou vše, od nejkratších štrek až po maratón. Pokud zvedne množství naběhaných km půjde ještě hodně nahoru.

osobní stránky >

 

HONZA "HANZ" KOUKAL (*1974)

Hanz a triatlonový dres

Občas si zaběhne nějaký ten závod. Cílem jeho sportovního snažení je každým rokem populární triatlon Bečvoman, kde se ve výsledkové listině posunuje rok co rok mílovými kroky kupředu. Ale to plavání ...

 

LUDĚK "LUDÁNEK" BEDNARZ (*1974)

'běh' na Radhošť

Vizáží spíše kulturista i přesto se nevyhýbá zejména běhům do vrchu, jízdě na veslařském trenažéru. Až trochu uzpůsobí svoji postavu běhu, i v něm nás bude prohánět!

alt

 

ADAM DRASTICH (*1982)

běh Hrabyň-Poruba

Další nadějný mladík v našem teamu, který půjde určitě ještě hodně nahoru! Je potěšující,že kromě běhu hodně vážně pokukuje po triatlonu.

 

VLAĎKA "MAGGIE" ROTREKLOVÁ (*1963)

rozcvička

Neúnavná pekařka vyhlášená svými dobrotami, kterými nás zásobuje pomalu na každé klubové akci. Již dávno zjistila, že chůze je pro přesun rychlejší a méně energeticky náročná než běh a přesto se běžeckým závodům nevyhýbá (i když většinou jako doprovod :-)

 

DAN "DANY" FORAL (*1986)

MMS v krosu Kopřivnice

Zatím se věnuje spíš sportům jako tenis, florball apod. Obrovským překvapením byly jeho výsledky v běhu a jízdě na trenažeru, kde s přehledem porazil spoustu specialistů na tyto disciplíny. Velká naděje našeho teamu.

 

VIKTOR "VIKIMAUS" VELIČKA (*2009)

Zatím pasivně provozuje turistiku, cyklistiku a plavání. Jestli ho to bude bavit i aktivně ukáže čas.

 

MAGDALÉNA KOUKALOVÁ (*2007)

Relaxace

Nejnovější přírůstek Koukalovic rodiny. Tretřičky už má nachystané v botníku a dres už se jí taky šije.

 

ŠIMON HUDEČEK (*2006)

Má cenu se vůbec někam honit?

Budoucí triatlonista a horolezec. Zatím trénuje na cvičných schodech doma s jištěním rodičů. Uhrančivé oči po taťkovi, holky, mějte se za pár let na pozoru!

 


Kontakt

Sportovní klub X-AIR Ostrava
Libor Bednarz
Otakara Jeremiáše 6000/33
708 00 Ostrava - Poruba
tel.: +420 737 708 958
email: sport@x-air.cz

Nabídka spolupráce

Přihlášení